Toyota ProAce
Electric Shuttle Long Extra Range Cool 75 kWh 9PERSOONS Personenbus Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Parkeersensoren | Cruise Control | Lichtmetalen velgen | Getinte ramen | Airco
Direct kopen, basisprijs: € 42.942,90
Direct kopen, basisprijs
€ 42.942,90
LEASEPRIJS: € 584,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.098,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota ProAce |
|---|---|
| Uitvoering: | Electric Shuttle Long Extra Range Cool 75 kWh 9PERSOONS Personenbus Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Parkeersensoren | Cruise Control | Lichtmetalen velgen | Getinte ramen | Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 december 2022 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 40.990 km |
| Aantal zitplaatsen: | 9 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 584,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 42.942,90 |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HSF-79-L |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.039 kg |
| Gewicht: | 2.061 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterklep met ruit
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- radio
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- zij airbag(s) voor
- zijschuifdeur rechts